Wyborcy “TOTALNEJ OPOZYCJI” – Chamy

Wyborcy “TOTALNEJ OPOZYCJI” PO, PSL NOWOCZESNA , SLD.

 

Cham dawniej:człowiek, który należy do niższej warstwy społecznej, zwłaszcza taki, który nie posiada szlachectwa; chłop, wieśniak.

Cham dzisiaj: –  bandyta, półinteligent, debil, przygłup, wariat, prymityw, burak, wsioch.

Współczesne Chamy:

świry

Obecna władza Zjednoczonej Prawicy powinna wziąć sprawy we własne ręce, przesilenie już dawno było, bierna postawa względem przestępców będzie jedynie paliwem dla bardziej radykalnych posunięć z ich strony, o czym pisałem we wcześniejszych artykułach. Nie trzeba być mędrcem, by pod względem psychologicznym przewidzieć reakcję antyspołecznej populacji okupującej gmachy fundamentu państwowości”. Efekt wywarcia presji psychologicznej (jest nas wielu) na rządzących upadł, a ludzie bez poparcia i wsparcia mas posuwają się do zbrodniczych czynów. Ludzie tam koczujący to odłam rewolucyjnego komunizmu zaczadzony własnym niedowartościowaniem. Są to ludzie, którzy tracą poparcie społeczne, efektem tego jest ich skrywana, ale wrodzona agresja, która wzmaga na sile z dnia na dzień. Odreagowują oni swoją frustrację poprzez najgorsze oraz zabójcze instynkty na przypadkowych osobach na ludziach o odmiennym światopoglądzie, innej wierze i innym wartością jednym słowem są to osoby pokroju Stalina i Hitlera. Ta ich frustracja pociąga za sobą nieobliczalne zachowanie, dlatego uważam, że najwyższy czas spałować to antypolskie bydło.!!!

Każdy Polak powinien oglądnąć: TVP Minęła 20: 09/11/2017.
Minęła dwudziesta 09.12.2017


 

Na wiecach tej antypolskiej gawiedzi poprzez plugawe usta “wodzirejów” są wypowiadane świadome insynuacje skierowane bezpośrednio do zgromadzonych “idiotów”, by ci byli przygotowani na ostateczne rozwiązanie- oczywiście krwawe.
Dzięki wytrwałej pracy zaangażowanych osób takich jak Dariusz MateckiPrawicowyInternet  możemy oglądać ten cyrk opętanych nienawiścią pawianów“.Be Sociable, Share!