Powstańcy i antypolonizm

legia_oprawa

Rocznica Powstania Warszawskiego, miałem nadzieje, że uczczenie pamięci poległych i bestialsko pomordowanych obywateli Polski przez Niemców oraz Ukraińców i Rosjan wcielonych do armii niemieckiej przebiegnie bez żadnych ekscesów. Myliłem się !
Zacznijmy więc od tego, że dla niektórych nie wiem jak ich nazwać, bo na pewno nie Polakami, użyje słowa bardziej oddającego postawę tej zgrai … – antypolacy, ci antypolacy to ludzie zasilający szeregi PO, Nowoczesnej, KOD-u i Ubywateli rp. Otóż ci ludzie nie szanują już niczego co Polskie, swoimi protestami i plugawym językiem opluwają groby pomordowanych w powstaniu warszawiaków, za nic mają ich poświęcenie oddaną krew i bohaterstwo.
KOD-owcy rozpoczęli swoje pikiety polityczne w tym samym czasie kiedy polscy obywatele zbierali się na ulicach miasta Warszawy, by w minucie ciszy wspomnieć i oddać należyty szacunek powstańcom.
H.G. Waltz jeszcze nieosadzona nadzorująca mafijny układ trudniący się wyłudzaniem mienia publicznego lansowała się politycznie w blasku i chwale powstańców, podczas przemówienia w parku Wolności przy Muzeum Powstania Warszawskiego. H.G. Waltz gardzi kombatantami do tego stopnia, że w konsekwencji jej decyzji i otaczających ją mapetów doprowadziła do eksmisji na bruk byłych kombatantów Powstania Warszawskiego. H.G. Waltz to zakłamanie dwulicowość i pogarda w jednej osobie.
Zniesmaczony i oburzony jestem również wypowiedziami i artykułami kolportowanymi przez antypolskie trutnie na usługach Merkel i Putina uderzającymi w dobre imię kombatantów i patriotów młodego pokolenia.

Trutnie o Powstaniu Warszawskim i jego obchodach:
Tomasz Lis na temat oprawy kibiców Legii; “Wybitnie głupia”:
Tomasz Lis o warszawiakach -obchody rocznicy Powstania; Patos, kicz, faszyści maszerują. Boże, spraw żebyśmy mimo wszystko nie zapomnieli o wspaniałych młodych Polakach, gotowych na wszystko”

Sławomir Sierakowski; “Polacy, w odróżnieniu od Niemców, świadomie nawiązują do nazistowskiej przemocy, prześladując Żydów……..Kibice udowadniają za jednym zamachem, że są jedną z najbardziej antypolskich i bezmyślnych grup społecznych w kraju”.

Radosław Sikorski; “Młodzież myślała, że idzie po zwycięstwo a nie po honorową śmierć. Uważam, że samobójstwo każdy powinien popełniać na własny rachunek.”

To grono trutni wspiera równie pogardliwymi tekstami Gazeta Wyborcza TVN, Wirtualna Polska, Onet, Krytyka Polityczna, Newsweek.
Wszystkie te media są zasilane zagranicznym kapitałem o nieukrywanej faszystowsko lewackiej ideologii. Ich nadrzędnym celem jest przeprowadzenie na narodzie polskim umysłowej eutanazji. Stworzenie obywateli bez tożsamości tradycji, bez fundamentów moralnych i etycznych.
Te same antypolskie media i osoby je reprezentujące potępiają dążenia Polski do uzyskania reparacji wojennych od Niemiec za dokonane zbrodnie na narodzie polskim w czasie drugiej wojny światowej, broniąc gorliwie pejoratywnego stanowiska Niemiec.
Celem antypolskiej retoryki jest przeniesienie części odpowiedzialności moralnej za dokonane zbrodnie oprawców na ich ofiary. Taki zabieg ma na celu usprawiedliwiania zbrodni oprawców; “jakby nie było powstania, to by nie było gwałtu i mordu”. Wykreować wizerunek, że opór i walka o godność i wolność były winne klęsce i pogromowi cywilów.
A gdzie w tym wszystkim zdrada aliantów?
Masowe mordy na ludności cywilnej i jeńcach wojennych, ataki na niebronione obiekty cywilne, gwałty, wysiedlenia, grabieże, niszczenie mienia to wszystko nie wina powstańców, a barbarzyńskiego okupanta, który naruszył wszelkie prawa wojenne. To okupant niemiecki dopuścił się zbrodni przeciw ludzkości na narodzie Polskim.

 

“Z perspektywy czasu łatwo oceniać historie zwłaszcza jak nie było się jej częścią”.

 

Winston Churchill: “faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami.”


Oprawa na meczu Legia Warszawa – FK Astana (1-0) w 3. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

1944 – Niemiecki żołnierz trzyma pistolet przy głowie dziecka.
Podczas Powstania Warszawskiego Niemcy zabili 160 000 ludzi. Tysiące z nich były dziećmi.


 

Bohaterowie na Stadionie Legii – 07/08/16 – czyli źli kibole według Tomasza Lisa i Sławomira Sierakowskiego


Wirtualna Polska szydzi i próbuje ośmieszyć Oprawę Legii.

wp

“Oprawa Legii wzorowana na komunistycznym arcydziele? Kino radzieckie pozostaje źródłem inspiracji do dziś


Ashampoo_Snap_2017.08.05_09h43m28s_001_

Protest antyrządowy w 73 rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego

Be Sociable, Share!