Mąż stanu kontra opozycyjne szambo

Jarosław Kaczyński : Prawda

W czasie trwania debaty o Sądzie Najwyższym Kanalie z totalnej opozycji swą butą chamstwem i antypolonizmem ostatecznie sięgnęli dna. Wkroczyli na drogę nazistowskich metod walki, z każdym dniem coraz bliżej im do postaw, jakie reprezentował Hitler chcący siłą i podstępem przejąć władzę.
Kolejny raz w sejmie doszło do napaści fizycznej. Pierwszy raz takie zdarzenie miało miejsce podczas Grudniowego “ciamajdanu” w 2016 , a ofiarą był Marek Suski. Tym razem zaatakowany został poseł pan Józef Leśniak z Prawa i Sprawiedliwości przez chama w garniturze Tomasza Lenza z PO.
Tak się kończy dialog, gdy bydło traci argumenty słowne i przestaje mówić ludzkim głosem. Kolejnym etapem anarchizacji Polski przez antypolską totalną opozycję jest sprowokowanie swej wyborczej gawiedzi do popełnienia zbrodni. Przypomnę, że w tego typu działaniach opozycja odbyła już swój chrzest bojowy, kiedy to działacz PO Ryszard Cyba wdarł się do biura poselskiego celem zamordowania J. Kaczyńskiego, swój gniew i nienawiść przelał na pracowników tegoż biura, zabijając Marka Rosiaka i ciężko raniąc drugą osobę. Ta zbrodnia była efektem przemysłu pogardy wylewającego się każdego dnia z ust posłów PO i medialnego ścieku gazety wyborczej i telewizji TVN.
Być może „totalna opozycja” swymi nazistowskimi działaniami pragnie wytworzyć pretekst do skorzystania z kontrowersyjnej ustawy 1066 (Ustawa o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach, lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej). Pomimo iż taki scenariusz jest absurdalny, to nie wykluczam tego, że ci ludzie w stanie obłędu, w jakim się aktualnie znajdują zapewne marzą by Timmermans wtargną na teren Polski z oddziałami bundeswery i aresztował Kaczyńskiego.

 

AGRESJA POSŁA PO


 

W ostrych słowach poddałem krytyce “totalną opozycję”, zważywszy na ich poziom chamstwa i pogardy do prawa, rządu, obywateli i ofiar katastrofy smoleńskiej uważam, że czas kurtuazji wobec nich się skończył.

Be Sociable, Share!